Марнотратство по-горішньоплавнівськи, або чому так неефективно використовуються народні гроші? (ВІДЕО, ФОТО)

3

Занедбана система автополиву у Горішніх Плавнях, яку встановили майже за 7 млн. грн. так і залишається покинутою міськими чиновниками. Бюджетні кошти витратили, але й діло так і не довели до логічного завершення.

Тому, комунальники  горішньоплавнівського підприємства «СпецЕко» продовжують працювати на Набережній в механічному режимі.

Так, вчора 7 травня, до редакції «Прозорий Погляд» надійшли фото та відео, де видно, як «працює» вже другий рік поспіль система автоматичного поливу.

Що можна сказати проти таких аргументів? Гадаємо, можновладцям та чиновникам міста Горішні Плавні є над чим працювати. Адже за такого марнотратства народних грошей жодних бюджетів не вистачить!

До речі, Департамент житлово-комунального господарства під керівництвом Петра Василюка уклали договір, ще у 18.08.2016 р. на виконання даних робіт з  ТОВ «Промоснастка». Хто проконтролював завершення та введенням в експлуатацію — невідомо. Очевидно одне — помилки виправляти ніхто не квапиться.

Нагадаємо, дану систему автоматичного поливу горішньоплавняни вже встигли назвати — «фонтани імєні Бикова».

 

Про автора

3 комментария

 1. Местный on

  Одним словом — пи…сы!
  Это большая клоака, а не рада

 2. Виктор on

  А кто руководит эТой радой ? Ах да…… Так отож.

 3. Дмитрий on

  А можно узнать? что должен поливать этот автоматический полив? Если смотреть на фото, то этот полив сделан для полива бордюр, урн, столбов и дорог. Сколько можно тупо разворовывать городской бюджет. Народ считают вообще за дебилов, все схавают. Надежда только одна. Что когда нибудь развесим таких специалистов на фонарных столбиках с ЛЭД светильниками.

Коментувати