В Україні розпочався сезон ранніх фруктів

0

Солодкі ягоди полуниці вже заполонила українські полиці. Везуть їх з Херсона та Закарпаття. Продавці переконують, що спекотна погода й доволі велика кількість опадів дали змогу виростити садовину без домішків та нітратів.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Щоправда, продавці однаково засмучуються, мовляв люди беруть полуницю неохоче.

«Погано беруть ягоди, хоч і привезені вони з Закарпаття», – бідкається продавець Олена.

На рику від кількості ягід очі і справді розбігаються. Родина Вільямсів із Калифорнії в пошуках тієї смакоти обійшли не одну ятку. Жінка каже, переїхала з України до США 20 років тому, тепер щороку приїздить на батьківщину в сезон урожаю.

«Вони натуральна, в середині червона. Дуже смачна», – каже Ірина Вільямс.

Цьогоріч купують полуниці не вперше. Кажуть: на американські гроші українські ціни ідеальні.

«Для нас ціни дуже гарні. Можемо купити все, що тут є», – зазначає Ірина Вільямс.

А от киянка Аліна Задорожня ласує ранніми полуницями цього року уперше, і для неї ціни зависокі.

«Ціни трохи кусаються. Однак хочеться полуниці скуштувати», – коментує Аліна Задорожня.

Ціна стартує від шістдесяти гривень, якщо пощастить, то можна сторгуватися до півсотні. А далі ціна сягає і ста і навіть ста двадцяти гривень. Експерти кажуть: варто трохи почекати, вже на початку червня ціни стануть доступнішими. Згідні з ними й лікарі, мовляв, нині у продажу чимало фруктів та овочів з нітратами.

«Овочі і фрукти можна їсти, але тільки ті, які могли вирости у сезон. Треба звертати звідки приїжджають на ринок ягоди», – радить лікар-терапевт Борис Скачко.

Позбутися від нітратів вимочуванням, засолюванням чи іншими методами неможливо. Ліпше в сезон обирати те, в чому нітратів найменше.

«Покупців попереджають, що найбільше нітратів у зелені: кріп, петрушка й різні види салату. Далі йдуть огірки, помідори та картопля. А от найменше поганих речовин саме у полуниці та черешнях», – додає кореспондент Анастасія Середа.

Тож, якщо чекати тиждень-два вже несила й ціни на ранню садовину не лякають, то купувати можна, кажуть лікарі. Проте варто обмежити споживання до трьохсот грамів на день.

Про автора

Коментувати