Бордюрні ділки: Стало зрозуміло чому в Горішніх Плавнях стільки «ліплять» кругів

0

Багато міркувань та обговорень вже котрий місяць у горішньоплавнян викликають кругові розв’язки, які створюють в місті. Хтось припускає, що мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков прикупив собі завод з виготовлення бордюр, хтось дав вже нове прізвисько очільнику міста – Бардюр Дмитрий Геннадьевич.

Менш обізнані жителі радіють, як діти, про те, що в місті виконуються роботи…Багато хто з людей сміється зі слів пана Бикова, що кругові розв’язки, мовляв, роблять через те, що саме в цих місцях є потік автомобілів чи багато дорожньо-транспортних пригод. Ви це серйозно? Покажіть будь ласка потік машин в Горішніх Плавнях?

Але не всі горішньоплавняни радіють таким «очікуваним змінам». Як бачимо, виделки є, тож лапшу знімати потроху вчимося.

Відкриваємо завісу і розповідаємо!

Ми зробили своє маленьке розслідування і виявилося, що масштабний ремонт насправді – банальне повсякденне відмивання грошей.

Журналісти-розслідувачі «Прозорого Погляду» можуть перевіряти тендери багатьох державних підприємств міста Горішні Плавні. Але тільки не ті, в яких є роботи пов’язані з кругами, де використовують бортового каменю дуже багато. Закупівлі цих матеріалів суворо засекречені, і як комунальники витрачають багатомільйонний бюджет суспільству майже нічого не відомо.

Фокус-покус від мера Горішніх Плавнів Дмитра Бикова: значно дешеві нові бордюри виглядають точнісінько так, як і ті, які дорожче. Різниця лише в тому, що дорожчі бордюри є надійнішими – але кому цікава надійність?

«Прозорий Погляд» отримало достовірну інформацію від інсайдера стосовно документів про закупівлю бортового каменю для виконання по місту кругових розв’язок. А саме, що бортовий камінь для горішньоплавнівських доріг постачається до нас з міста Коростишів.

Коростишів — один із найвідоміших в Україні та за її межами центрів гранітодобувної й обробної промисловості. Зараз у місті та в його околицях добувають граніт, основний колір якого зумовлений кольором польового шпату — рожевого, жовтого, червоного, зеленого, сірого. Тут зустрічаються рідкісні види граніту, лабрадорит, габро. У місті працює кілька сотень приватних підприємств по обробці граніту, вироби монументальної архітектури яких відомі по всій Україні.

З’ясувалось, що чиновники Горішніх Плавнів недаремно суворо оберігають свої таємниці. Адже вони за бюджетні гроші закуповують матеріали за завищеними цінами. І роблять це через фірми, які працюють з ними «в руку». Цінова політика там дуже різниться, можна придбати бортовий камінь і за 120 гривень, якщо ж ви оптовик, то звісно ж ціна буде ще дешевшою.

Відомо, що горішньоплавнівські чиновники часто користуються «послугами» цього міста, бо саме через Коростишів зручно проводити операції з відмивання бюджетних коштів. В кого саме бере виконавець робіт по місту Горішні Плавні ці бордюри та за якою справжньою ціною  – таке питання мало б цікавити наших турботливих представників правоохоронних органів.

P.S.

Чого коштує містянам забаганки влади, знають лише ті, хто кожен день крокує горішньоплавнівськими вулицями, адже пройти нормально і не покалічитись, то вже можна назвати вдалим днем. Ось, наприклад, тротуар головного проспекту міста вже давно потребує ремонту, що вже й казати про тротуари, які знаходяться у дворах та приватному секторі.

Автомобілісти вже не їздять центральними вулицями міста, їх теж можна зрозуміти, бо зручніше проїхати дворами. Така ситуація, де люди не можуть нормально пройти, бо багато автомобілів –  вже вкрай дістала горішньоплавнян-пішоходів. Але кому є до цього діла?

Ми ж вами пам’ятаємо, що наші горішньоплавнівські чиновники прикупили собі кортеж нових іномарок, які коштували понад 3,5 мільйони гривень, тому переживати за свої кінцівки їм не доводиться.

То коли чекати нових кругових розв’язок з «золотим» бордюром, пане Биков? Можливо, скоро з’явиться ще одна кругова розв’язка біля нового громадського туалету на Набережній?

 

 

Про автора

Коментувати