Чемпіонат Полтавщини з футболу. 3-й тур (ФОТО)

0

12-13 травня відбулися матчі третього туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. До вашої уваги результати цих протистоянь:

Група «А»

В дужках — результати матчів юнацьких складів.

12 травня (субота)
Фламінго (Горішні Плавні) — Машівка — 4:3 (0:0)
Легіон (Полтава) — Диканька — 6:2 (4:2)
Чутове — Карлівка — 0:1 (4:0)
Кобеляки — Динамо (Решетилівка) — 3:1 (2:0)

13 травня (неділя)
Рокита — Псел (Гадяч) — 6:0 (1:0)
Аргус (Голобородьківське) — Колос (Кобеляки) — 2:1 (0:1)
Козельщина — Маяк (Котельва) — 4:3 (2:1)
Стандарт (Нові Санжари) — Зіньків-1604 — 0:2 (2:0)

Турнірне становище :

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 3 3 0 0 18-1 9
2 «Карлівка» 3 3 0 0 13-1 9
3 «Легіон» (Полтава) 3 3 0 0 14-4 9
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 3 3 0 0 14-4 9
5 «Зіньків-1604» 3 3 0 0 7-2 9
6 «Аргус» (Голобородьківське) 3 3 0 0 9-6 9
7 «Колос» (Кобеляки) 3 1 0 2 7-4 3
8 «Чутове» 3 1 0 2 4-5 3
9 «Маяк» (Котельва) 3 1 0 2 7-7 3
10 «Диканька» 3 1 0 2 3-8 3
11 «Кобеляки» 3 1 0 2 5-8 3
12 «Козельщина» 3 1 0 2 6-12 0
13 «Динамо» (Решетилівка) 3 0 0 3 3-14 0
14 «Стандарт» (Нові Санжари) 3 0 0 3 1-11 0
15 СК «Машівка» 3 0 0 3 4-16 0
16 «Псел» (Гадяч) 3 0 0 3 1-13 0

 

Група «Б»

В дужках — результати матчів юнацьких складів.

12 травня (субота)
Авангард (Яреськи) — Інваспорт — 0:1 (0:3)
Олімпія (Савинці) — Харчовик (Заводське) — 4:0 (0:1)
Великі Кринки — Пирятин — 0:1 (0:4)
Лубни — Локомотив (Гребінка) — 2:1 (2:0)
Колос (Лазірки) — Колос (Великі Сорочинці) — 3:2 (2:1)

13 травня (неділя)
Семенівка — Нафтохімік (Кременчук) — 0:2 (1:1)
Чорнухи — Дружба (Очеретувате) — 0:1 (2:3)

Турнірне становище :

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 3 3 0 0 13-1 9
2 «Колос» (Лазірки) 3 2 1 0 8-2 7
3 «Лубни» 3 2 1 0 8-4 7
4 «Великі Кринки» 3 2 0 1 10-4 6
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 3 2 0 1 7-4 6
6 «Інваспорт» (Полтава) 2 2 0 0 2-0 6
7 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 3-3 6
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 3 1 1 1 6-5 4
9 «Семенівка» 3 1 1 1 2-3 4
10 «Пирятин» 3 1 1 1 3-5 4
11 «Харчовик» (Заводське) 3 0 1 2 0-10 1
12 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 0 2 0-3 0
13 «Чорнухи» 2 0 0 2 0-3 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 3 0 0 3 1-8 0
15 «Авангард» (Яреськи) 3 0 0 3 2-10 0

 

Турнірні таблиці юнацьких команд:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Чутове» 3 3 0 0 7-1 9
2 «Рокита» 3 3 0 0 7-2 9
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 3 2 1 0 6-0 7
4 «Колос» (Кобеляки) 3 2 0 1 7-2 6
5 «Маяк» (Котельва) 3 2 0 1 7-2 6
6 «Стандарт» (Нові Санжари) 3 2 0 1 6-5 6
7 «Козельщина» 3 2 0 1 4-3 6
8 «Легіон» (Полтава) 3 2 0 1 6-6 6
9 «Кобеляки» 3 2 0 1 4-4 6
10 «Динамо» (Рещетилівка) 3 1 0 2 3-5 3
11 «Аргус» (Голобородьківське) 3 1 0 2 2-5 3
12 «Карлівка» 3 1 0 3 4-8 3
13 «Машівка» 3 0 1 2 2-4 1
14 «Псел» (Гадяч) 3 0 0 3 1-4 0
15 «Зіньків-1604» 3 0 0 3 2-7 0
16 «Диканька» 3 0 0 3 3-13 0

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 3 3 0 0 13-2 9
2 «Харчовик» (Заводське) 3 3 0 0 9-0 9
3 «Інваспорт» 2 2 0 0 8-0 6
4 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 7-5 6
5 «Нафтохімік» (Кременчук) 3 1 2 0 6-2 5
6 «Олімпія» (Савинці) 3 1 1 1 3-1 4
7 ФК «Лубни» 3 1 1 1 5-6 4
8 «Локомотив» (Гребінка) 3 1 1 1 4-4 4
9 «Колос» (Лазірки) 3 1 1 1 3-6 4
10 ФК «Чорнухи» 2 1 0 1 5-4 3
11 «Семенівка» 3 0 2 1 2-8 2
12 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 1 1 0-5 1
13 «Авангард» (Яреськи) 3 0 1 2 1-7 1
14 «Колос«(Великі Сорочинці) 3 0 0 3 3-8 0
15 «Великі Кринки» 3 0 0 3 0-10 0

 

Про автора

Коментувати