НАЗК ПЕРЕВІРИТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ НАРДЕПА ЖЕВАГО

0

НАЗК прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій 4-х осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 – 2017 роки.

Серед них опинився народний депутат з Полтавщини Костянтин Жеваго. Саме його декларацію про доходи за 2017 рік і перевірить НАЗК.

Крім нього розпочнуть перевірку щодо нардепа Андрія Павелко, директора КП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа та прокурора з Києва Ігоря Хімича.

У НАЗК зазначають, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

Нагадаємо, Костянтин Жеваго потрапив до рейтингу ТОП-10 найбагатших людей України за підсумками 2017 року за версією журналу «Фокус». Зі статками 1 мільярд доларів він посів 5 місце. У 2017 році його компанія збільшила чистий прибуток на 108% – 394 мільйонів доларів.

Про автора

Коментувати