ФГВФО СКАСУВАВ ПРОДАЖ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЖЕВАГО ЙОГО БОРГІВ НА 656 МЛН ГРН З ДИСКОНТОМ 77%

0

За даними системи “Прозорро.Продажі”, 25 квітня Фонд гарантування скасував рішення про визнання ТОВ «Фінансова компанія “Фінтакт” переможцем “голландського” аукціону від 27 березня з продажу прав вимоги банку “Фінанси та кредит” за низкою кредитних договорів на 656 млн грн.

Натомість новим переможцем аукціону був визнаний інший його учасник — ТОВ “ФК “Інтегріті”. Відповідний протокол було підписано 02 травня. Наразі стан виконання угоди означений як “очікується підписання договору”.

Як писав Finbalance, цінова пропозиція ТОВ “Фінансова компанія “Фінтакт” становила 152 млн грн (відповідно дисконт становив 77%). У ТОВ “ФК “Інтегріті” — така ж сума.

У заставі по кредитам, які продає ФГВФО, — у т.ч. офісний центр площею 3115 кв. м. за адресою м. Київ, бульвар Тараса Шевченка; нежилі приміщення площею 498,60 кв. м. і 430 кв. м. у м. Київ по вул. Володимирська і вул. Червоноармійська; майновий комплекс площею 28629,5 кв. м. за адресою Запорізька обл., м. Токмак, вул. Куйбишева; майновий комплекс і устаткування за адресою Луганська обл., м. Стаханов, вул. Чайковського; нежитлові приміщенні в Полтаві, Горішніх Плавнях, Луганську, Краснодоні тощо.

Як випливає з судових матеріалів, боржниками по вказаним кредитним угодам є у т.ч. ПрАТ «Ініціатор+», ТОВ «Ініціатор-Ріелті», ПАТ «Київсоюзшляхпроект», ПАТ «Стахановський завод технічного вуглецю». Ці структури пов’язані з нардепом Костянтином Жеваго, який був власником збанкрутілого банку “Фінанси та кредит”.

Як зауважував Finbalance, в засновників ТОВ “Фінансова компанія “Фінтакт” (яке спершу було визнане переможцем електронного аукціону) теж простежувався зв’язок з К. Жеваго, як випливає з даних офіційних держреєстрів.

У держреєстрі засновником ТОВ “ФК “Інтегріті” вказане ТОВ “Дізажіо”, а кінцевим бенефіціаром — Косенкова Оксана Вікторівна.

Про автора

Коментувати