В Горішніх Плавнях хулігани потрощили автівки

0

В ніч з 25 на 26 травня в Горішніх Плавнях хулігани громили автомобілі. Інформація про це з’явилася вихідними в Facebook на сторінці однієї з місцевих груп. Йшлося про десятки пошкоджених автомобілях на вулицях невеликого міста.

Вандализм в Горишних Плавнях

Крім того, в цю ж ніч невідомі підпалили вінки у міського меморіалу «Вічний вогонь» на вулиці Миру. Частина пам’ятника пошкоджена вогнем. Інформацію про цей інцидент також опублікували в Facebook.

Вандализм в Горишних Плавнях

У поліції про те, що трапилося знають, підозрювані – група молоді. Зараз ведеться встановлення особистостей, які вчинили дані діяння. Факт пригод правоохоронці вже внесли до єдиного реєстру досудових рішень статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Про це повідомила прес-офіцер Кременчуцького відділу Національної поліції в Полтавській області.

Місцеві жителі, обговорюючи розгром автобмобілей і підпал вінків біля меморіалу, висувають різні версії. Частина горішньоплавнян пов’язують те, що трапилося з випускним вечором і припускають, що так повеселилися випускники.

Вандализм в Горишних ПлавняхВандализм в Горишних ПлавняхВандализм в Горишних ПлавняхВандализм в Горишних Плавнях

Про автора

Коментувати