Кременчужани першими в Україні запровадили профілактику ротавірусної інфекції

0

Кременчужани першими в Україні запровадили профілактику ротавірусної інфекції. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомила депутати міської ради та мама двох дітей Зінаїда Проценко.

— Щойно (30 травня) на пленарному засіданні депутати підтримали Міську програму профілактики ротавірусної інфекції у дітей м. Кременчука на 2018-2020 роки. Ми — перші в Україні, проте практика щеплень від цього недугу вже багато років практикується у США, країнах Європейського союзу, СНД тощо. У немовлят перший рік життя повинен буде заповнений новими перемогами, а не досвідом страждань від хвороб. Величезна подяка тим колегам, які підтримали мою ідею, — написала Зінаїда Проценко.

Як зазначається у програмі, щепити планують малечу від народження до 6-ти місяців. Для цього необхідно ввести 2 дози вакцини проти ротавірусного гастроентериту. Мінімальний інтервал між щепленнями має бути мінімум 4 тижні.

У ІІ півріччі цього року на вакцинування маленьких кременчужан заплановано виділити з бюджету міста 984 тис. гривень.

Текст проекту рішення та поіменне голосування депутатів можна побачити на фото.

проект рішення, профілактика ротавіусної інфекціїпроект рішення, профілактика ротавіусної інфекціїпроект рішення, профілактика ротавіусної інфекції

Про автора

Коментувати