Що українці найчастіше купують в інтернеті

0

В інтернеті найчастіше купують електроніку, одяг і косметику. В основному покупцями є молоді люди з високим рівнем доходів.

Товар в інтернеті купують через нижчу ціну, ніж у звичайних магазинах. Також на вибір впливає асортимент та зручність покупок, пише rau.ua.

Загалом в інтернеті купують техніку та електроніку (23%), одяг, взуття, аксессуари (25%), косметику та парфюмерію (19%). Хоча б один раз в житті ці категорії купували в інтернеті 67-84% опитаних українців.

5-8% користувачів купують онлайн товари повсякденного використання, товари для дітей, оформлюють доставку готової їжі.

У середньому техніку та електроніку купують 5-8 разів на рік. У 70% випадків — це покупки в інтернеті. 30% — у звичайних торгових точках.

Одяг, взуття, аксесуари купують близько 15 разів на рік. В інтернеті у 50% випадків. Часто цю категорію відмовляються купувати онлайн через складність уточнити всі параметри і характеристики речі.

Косметика і парфумерія купується близько 14 разів на рік. У половині випадків це також покупки в інтернеті. Щоправда клієнти побоюються потрапити на підробку.

Серед інших категорій, які в інтернеті купують частіше, ніж у звичайних магазинах, це спортивні товари, товари для дому, автотовари. Для більшості категорій основними перевагами покупок в інтернеті залишаються вигідні ціни, широкий асортимент і зручність.

Українці використовують 34,1 млн платіжних карток. Найчастіше картками розраховуються в магазинах, оплачують покупки в інтернеті. Також популярні перекази з картки на картку.

Про автора

Коментувати