Інформація про роботу ЦНАП

0

Центр надання адміністративних послуг працює вже більше чотирьох років. Приймає заяви від громадян та надає консультації, у т.ч. за телефоном, з різних питань.
Найбільш популярними послугами ЦНАП серед населення є:

— зняття з реєстрації місця проживання особи та реєстрація місця проживання особи або малолітньої дитини;
— надання інформації з Державного земельного кадастру, надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, державна реєстрація земельної ділянки та інші процедури стосовно Державного земельного кадастру;
— державна реєстрація прав на нерухоме майно;
— державна реєстрація фізичних осіб – підприємців та громадських об’єднань;
— передача земельних ділянок в оренду, у власність для будівництва житлових будинків, для ведення садівництва або з іншою метою;
— вклеювання фотографії до паспорта громадянина України по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку.
На сьогодні громадяни України мають право за бажанням замість вклеювання фотографії отримати паспорт нового зразка у формі ID-картки. Такі дії проводить міський сектор Управління державної міграційної служби у м.Горішні Плавні за адресою: вул. Добровольського, 6 (приміщення поліції). Також до даної служби необхідно звертатися з метою отримання паспорта вперше по досягненню чотирнадцятирічного віку або заміни паспорта у зв’язку зі зміною прізвища або імені, втратою паспорта або його викрадення, а також отримання закордонного, так званого біометричного, паспорта.

Законодавством передбачені певні терміни для реєстрації місця проживання та вклеювання фотографії до паспорта громадянина України по досягненню ними 25-ти або 45-тирічного віку. Для реєстрації свого місця проживання передбачений термін протягом 30 календарних днів з дня зняття з реєстрації місця проживання, а місця проживання малолітньої дитини — протягом трьох місяців із дня державної реєстрації її народження. Для вклеювання фотографії до паспорта громадянина України надається місяць із дня досягнення громадянином відповідного віку. Вклеювання фотографії проводиться за зареєстрованим місцем проживання особи.

Крім того, у зв’язку з перейменуванням міста та деяких вулиць міста у приміщенні центру надання адміністративних послуг адміністратори надають послуги з проставляння штампів до паспортів громадянина України з новими назвами.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: просп. Героїв Дніпра, 40 (приміщення дитячої бібліотеки).

ЦНАП приймає громадян кожного дня, крім неділі, за таким графіком: понеділок, середа, четвер, п’ятниця та субота з 8 до 15 години без перерви, у вівторок з 11 до 15 години та з 17 до 20 години.

Офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Про автора

Коментувати