24 тис грн замість 10 тис грн заплатить п’яний водій із Горішніх Плавнів, який хотів підкупити поліцейського

0

34-річний мешканець Горішніх Плавнів керував автомобілем у нетверезому стані та намагався підкупити поліцейського, щоб той не направляв до суду адмінпротокол — тепер правопорушник заплатить 24,2 тис. грн замість 10,2 тис. грн штрафу

20 червня у Горішніх Плавнях міський суд ухвалив угоду між прокурором та обвинувачуваним Сергієм Гуйваном та призначив правопорушнику штраф у 9 тис. грн за намагання підкупити поліцейського (ч.1 ст. 369 КК України). А 5 тис. грн хабара, які обвинувачений Гуйван пропонував поліцейському, суд конфіскував у власність держави.

Згідно з Єдиним реєстром судових рішень 17 квітня 2018 року 34-річний Сергій Гуйван намагався підкупити начальника Сектора реагування патрульної поліції № 1 Відділення поліції № 2 Кременчуцького Відділу поліції. Обвинувачений пропонував поліцейському хабар у розмірі 5 тис. грн за не направлення до суду адміністративного протоколу, складеного за ч.1 ст. 130 КупАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Тож, крім штрафу у розмірі 9 тис. грн, який чоловік отримав за спробу надання хабара поліцейському, на нього чекає покарання за керування автомобілем у нетверезому стані. У статті 130 КупАП зазначено — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестиста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік — тобто 10,2 тис. грн.

Отже, замість одного штрафу у 10,2 тис. грн за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, Сергій Гуйван отримав штраф у розмірі 9 тис. грн за намагання підкупити поліцейського. Його 5 тис. грн, які він намагався надати як хабар — конфісковані. Та обвинуваченому все ж доведеться понести відповідальність за керування напідпитку, якої він хотів уникнути — 10,2 тис. грн. Разом сума покарання чоловіка становить — 24,2 тис. грн.

Зазначимо, що Сергій Гуйван раніше вже притягувався до відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Згідно з Єдиним реєстром судових рішень, 24 грудня 2016 року чоловік також керував автомобілем у нетверезому стані. За це 22 лютого 2017 року міський суд оштрафував його на 10,2 тис. грн. та позбавив права керувати автомобілем на 1 рік.

Про автора

Коментувати