Мопед, трактор і мотоцикл: які покупки оплачують смартфоном

0

У травні за допомогою мобільного додатку українці купили товарів на суму 93 млн грн. Це на 18% більше, ніж у популярному місяці продажів — грудні 2017 року.

Найчастіше за допомогою смартфонів купують недорогі товари, які не потрібно довго обирати чи порівнювати. Однак минулого місяця користувачі оплатили смартфоном й дорогі покупки. Йдеться про трактор ДТЗ — 137 тис. грн, мотоцикл Spark — 25,8 тис. грн, мопед Skymoto Worker — 14,8 тис. грн, відеокарту — 11,9 тис. грн та апарат для приготування солодкої вати — 5,2 тис. грн, повідомили у Prom.ua.

Водночас середній чек онлайн покупки через смартфон у травні склав 505 грн.

«Якщо говорити про пошук і покупку товарів із смартфонів, то за останні 4 роки кількість таких клієнтів виросла у 5 разів. Серед популярних товарів, які замовляють в інтернеті — одяг, взуття та аксесуари, товари для краси й здоров’я, будинку та саду, техніка, електроніка. Також подарунки і товари для хоббі. На глобальном рівні лише 13% українців здійснюють покупки або платежі в інтернеті. В той час як у Франції — 44%, а Німеччині або Швейцарії — 52-53%», — каже Іван Портний, керівник Prom.ua.

В інтернеті найчастіше купують електроніку, одяг і косметику. В основному покупцями є молоді люди з високим рівнем доходів. Товар в інтернеті купують через нижчу ціну, ніж у звичайних магазинах. Також на вибір впливає асортимент та зручність покупок.

Про автора

Коментувати