Для тіла і духу: в Горішніх Плавнях відкриють секцію дзюдо та самооборони

0

У Горішніх Плавнях для усіх охочих на базі Футбольного клубу «Фламінго» відкриють спортивну секцію дзюдо та самооборони. Місцеві дітлахи, тепер зможуть займатися спортом і разом проводити дозвілля.

Тренування проводитимуть відомі дзюдоїсти країни – Андрій Бурдун та Артем Гордієнко. Набір у групи: дзюдо – з 5 років, самооборона – з 15 років.

«Всі знають, що заняття спортом – обов’язкова складова розвитку кожної дитини. Але одних шкільних уроків фізкультури для цього недостатньо, тому ми вирішили відкрити спортивну секцію, спрямовану на комплексні тренування, – поділився Микола Завалій, Президент              ФК «Фламінго». – Заняття з дзюдо дають можливість не тільки тренувати м’язи, але й загартовувати характер, стійкість і витривалість. Відвідуючи цю спортивну секцію, горішньоплавняни навчаться захищати себе та отримають досвід гідної поведінки, заснованого на цінностях цього виду спорту».

Основи дзюдо: взаємодопомога, одночасному розвитку тіла і духу, а також принцип «піддатися, щоб перемогти». Спортсмени дізнаються про те, що дзюдо – це не просто єдиноборство, а система виховання та формування морально-вольових якостей для протидії супротивникові без застосування зброї.

ТРЕНЕРИ:

Андрій Бурдун (найвищі досягнення): Чемпіон Європи U17 Зальцбург – 2005. Бронзовий призер Кубка Європи U20 Пакш – 2008. Срібний призер чемпіонату України – 2011, 2012, 2015. Бронзовий призер чемпіонату України – 2010 2013, 2017. Переможець Кубка України – 2014. Бронзовий призер Кубка України – 2012, 2015.

Артем Гордієнко (найвищі досягнення):  Неодноразовий призер чемпіонатів Країни. Чемпіон і призер міжнародних та всеукраїнських турнірів з дзюдо. Професійний боєць ММА. Неодноразовий переможець міжнародних боїв зі змішаних єдиноборств.

 «Заняття в секції дзюдо дозволить дітям зміцнити своє здоров’я, знайти додаткову мотивацію для нових досягнень, а також стануть ще одним майданчиком для спілкування з однолітками» – зазначають тренери.

Тренери пообіцяли зробити все можливе, щоб нова спортивна секція у Горішніх Плавнях стала для спортсменів другою сім’єю.

Перші заняття розпочнуться вже у вересні цього року. Всю детальну інформацію можна отримати за телефонами: 0979014066 – Андрій Бурдун, 0973322188 – Артем Гордієнко.

Довідково:

Дзюдо – один з чотирьох видів спортивної боротьби, найбільш поширених в світі, тому цей вид боротьби визнаний міжнародним, поряд з вільною боротьбою, самбо і греко-римською.

Його батьківщина – Японія, час заснування – кінець XIX століття, творець – японський майстер бойових мистецтв Дзігоро Кано. Треба відзначити, що сам Кано не був фізично видатною людиною: природа не нагородила його винятковими атлетичними даними. Але він зумів освоїти техніки та прийоми джиу-джитсу (або дзюдзюцу) настільки, щоб дерзнути на їх удосконалення, і так в цьому досяг успіху, що, по суті, створив новий вид боротьби та навіть відкрив свою школу. Новий вид бойового мистецтва отримав назву «дзюдо» – в перекладі з японської – «м’який шлях», в російськомовних варіантах може, також, зустрітися назва «гнучкий шлях».

Ми  теж закликаємо не бояться та пробувати! Якщо є бажання – все обов’язково вийде! Великими борцями не народжуються, а стають! Ми не робимо різниці: новачок ти чи володар ступеню дан, юнак або дівчина – ми знайдемо підхід до кожного, зуміємо розкрити саме твій потенціал.

Дзюдо – це не просто боротьба, це ціла філософія. Ми намагаємося всебічно розвивати своїх студентів: закликаємо та допомагаємо зміцнювати тіло, формувати бойовий дух, освоювати прийоми самооборони і все це на базі принципів, що викладаються в дзюдо. Вони заповідані професором Кано своїм послідовникам та засновані на гармонії тіла і духу – те, про що багато міркував великий тренер і педагог. Ось ці принципи:
– взаємна допомога і розуміння для досягнення більшого прогресу,
– найкраще використання тіла і духу,
– піддатися, щоб перемогти.

У дзюдо головне – спритність, а не сила, а також використання сили суперника. І все ж таки це боротьба, призначена, в першу чергу, для самооборони. Основою дзюдо є кидкибольові прийомиутримання і удушення в партері. Дзігоро Кано не став використовувати у своєму дітищі деякі небезпечні удари, характерні для джиу-джитсу, зате він розробив та додав свої прийоми, які тепер з успіхом вивчаються і застосовуються.

Тренування з напарником підвищать витривалість, силу м’язів, швидкість, реакцію. Дзюдо – це шлях до впевненості в собі, та не тільки тому, що ви будете розвинені фізично, а значить вже більш захищені, ніж інші, але ще й тому, що з тілом буде вправлятися і дух; а це завжди веде до внутрішнього спокою, гармонізації, що благотворно впливає на всі сфери життя. Завдання, які ставить дзюдо для того, хто вибрав цей шлях, часто лежать в області вдосконалення свідомості, а це незмінно вимагає дисциплінисамоконтролюдотримання встановленого етикету. Вихованці секції Дзюдо  вміють оцінювати ситуації та розуміти співвідношення між успіхом та зусиллями, необхідними для його досягнення. І це не дивно: сила повинна бути в розумних руках.

P.S.

Зауважимо, за планом, на базі ФК «Фламінго» вже у наступному році відкриється відділення з веслування на човнах «Дракон». Наразі йде відбір командного складу.

Про автора

Коментувати