В Україні зросла кількість розлучень через бажання отримати субсидії

0

В Україні розлучаються сімейні пари, які прожили більше 30-40 років. Такі дані статистичних досліджень. Причина — нові правила надання субсидій, які стали кабальними для багатьох сімей.

Тому, аби не встратити допомогу держави на опалювальний період, сім’ї йдуть на розлучення. Для прикладу, лише в одному міському управлінні праці і соціального населення на Львівщині констатують: отримують щодня по десять заяв від громадян, які розлучилися. Така ж ситуація спостерігається майже в усіх областях України.

Відомо, що з 1 травня змінено форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.   Люди вирішують, що простіше формально розлучитися, але отримувати допомогу від держави.   Розлучаються в основному старші пари, передпенсійного чи пенсійного віку, котрі мають вже дорослих дітей і два чи три помешкання.  Експерти констатують,  що перевірити, чи такі сім’ї розлучені тільки на папері, соціальним інспекторам буде дуже важко, практично — неможливо.

Про автора

Коментувати