ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВЩИНИ: РЕЗУЛЬТАТИ ЧОТИРНАДЦЯТОГО ТУРУ(ФОТО)

0

Підсумки чергових поєдинків обласної першості

28-29 липня відбулися матчі 14-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. До вашої уваги результати матчів, які відбулися у цьому турі.

Група А

«Фламінго» (Горішні Плавні) — «Рокита» 1:2
(юнаки 0:1)

«Кобеляки» — «Карлівка» 4:1
(юнаки 4:1)

«Легіон» (Полтава) — «Стандарт» (Нові Санжари) 11:0
(юнаки 0:2)

«Чутове» — «Козельщина» — 3:0 тех. пор.

«Аргус» (Голобородьківське) — «Машівка» 2:2
(юнаки 2:6)

«Зіньків-1604» — «Колос» (Кобеляки) 3:0 тех. пор.
(юнаки 1:3)

«Псел» (Гадяч) — «Динамо» (Решетилівка) 3:1
(юнаки 2:1)

«Диканька» — «Маяк» (Котельва) 2:0
(юнаки 2:5)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» (Рокита) 14 14 0 0 56-3 42
2 «Легіон» (Полтава) 14 11 1 2 60-15 34
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 14 11 1 2 49-17 34
4 «Карлівка» (Карлівка) 14 10 0 4 43-17 30
5 «Кобеляки» (Кобеляки) 14 9 0 5 29-26 27
6 «Аргус» (Голобородьківське) 14 8 1 5 32-28 25
7 «Зіньків-1604» (Зіньків) 14 7 3 4 23-26 24
8 «Чутове» (Чутове) 14 7 1 6 30-26 22
9 «Диканька» (Диканька) 14 6 1 7 21-28 19
10 «Псел» (Гадяч) 14 4 2 8 18-35 14
11 «Машівка» (Машівка) 14 3 3 8 21-39 12
12 «Стандарт» (Нові Санжари) 14 3 3 8 14-42 12
13 «Колос» (Кобеляки) 14 3 2 9 19-27 11
14 «Динамо» (Решетилівка) 14 3 1 10 16-33 10
15 «Маяк» (Котельва) 14 2 0 12 16-40 6
16 «Козельщина» (Козельщина) 14 1 1 12 15-59 4

Група Б

«Олімпія» (Савинці) — «Інваспорт» (Полтава) — 1:0
(юнаки 1:4)

«Чорнухи» (Чорнухи) — «Зоря» (Староаврамівка) — 3:1
(юнаки 3:0 тех. пор.)

«Колос» (Великі Сорочинці) — «Пирятин» 7:1
(юнаки 2:5)

ФК «Лубни» — ФК «Великі Кринки» 2:4
(юнаки 5:0)

«Авангард» (Яреськи) — Харчовик (Заводське) 0:2
(юнаки 0:5)

«Локомотив» (Гребінка) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 0:4)

«Дружба» (Очеретувате) — «Семенівка» 4:3
(юнаки 5:0)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 13 11 2 0 55-8 35
2 «Колос» (Лазірки) 13 9 3 1 37-13 30
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 13 8 2 3 30-13 26
4 «Нафтохімік» (Кременчук) 13 8 2 3 25-16 26
5 «Великі Кринки» (Великі Кринки) 13 7 4 2 33-18 25
6 «Інваспорт» (Полтава) 13 7 4 2 19-9 25
7 «Лубни» (Лубни) 13 7 3 3 27-20 24
8 «Дружба» (Очеретувате) 13 7 1 5 19-22 22
9 «Харчовик» (Заводське) 13 5 2 6 19-29 17
10 ФК «Пирятин» 14 5 1 8 22-32 16
11 ФК «Семенівка» 13 4 1 8 17-22 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 13 3 0 10 11-30 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 13 2 1 10 11-31 7
14 ФК «Чорнухи» 13 2 0 11 9-43 6
15 «Авангард» (Яреськи) 13 0 0 13 9-37 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 14 10 4 0 31-7 34
2 «Маяк» (Котельва) 14 10 2 2 38-16 32
3 «Псел» (Гадяч) 14 9 0 5 41-13 27
4 «Легіон» (Полтава) 14 9 0 5 26-19 27
5 «Фламінго» (Горішні Плавні) 14 7 3 4 30-17 24
6 «Чутове» 14 8 2 4 29-15 26
7 «Рокита» 14 8 1 5 34-21 25
8 «Стандарт» (Нові Санжари) 14 8 0 6 26-23 24
9 «Динамо» (Решетилівка) 14 6 2 6 26-28 20
10 ФК «Карлівка» 14 6 2 6 21-29 20
11 «Кобеляки» 14 6 1 7 30-29 19
12 «Машівка» 14 5 3 6 25-24 18
13 «Козельщина» 14 4 1 9 17-37 13
14 «Диканька» 14 2 2 10 15-40 8
15 «Зіньків-1604» 14 2 0 12 14-34 6
16 «Аргус» (Голобородьківське) 14 0 1 13 12-64 1

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 14 11 2 1 49-11 35
2 «Інваспорт» (Полтава) 13 11 1 1 39-9 34
3 ФК «Лубни» 13 10 1 2 37-12 31
4 «Харчовик» (Заводське) 14 9 2 3 38-15 29
5 ФК «Чорнухи» 13 9 0 4 35-20 27
6 «Олімпія» (Савинці) 13 7 3 3 22-10 24
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 13 7 2 4 27-19 23
8 «Дружба» (Очеретувате) 13 5 4 4 32-26 19
9 «Локомотив» (Гребінка) 13 4 2 7 19-27 14
10 «Колос» (Лазірки) 13 4 2 7 19-27 14
11 «Зоря» (Староаврамівка) 14 3 2 8 12-32 11
12 «Авангард» (Яреськи) 13 2 1 10 10-32 7
13 «Семенівка» 13 1 4 8 8-44 7
14 «Великі Кринки» 13 1 2 10 5-31 5
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 13 1 0 12 7-45 3

 

Про автора

Коментувати