ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВЩИНИ: РЕЗУЛЬТАТИ П’ЯТНАДЦЯТОГО ТУРУ(ФОТО)

0

Підсумки першого етапу обласної першості

4-5 серпня відбулися матчі 15-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. У цьому турі відбулися такі поєдинки:

Група А

«Фламінго» (Горішні Плавні) — «Легіон» (Полтава) — 1:4
(юнаки 1:0)

«Козельщина» — «Кобеляки» 1:5
(юнаки 0:3)

«Динамо» (Решетилівка) — «Зіньків-1604» 1:0
(юнаки 13:0)

«Аргус» (Голобородьківське) — «Маяк» (Котельва) 3:2
(юнаки 0:5)

ФК «Карлівка» — «Псел» (Гадяч) 6:0
(юнаки 0:3)

«Рокита» — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0 (тех. пор.)
(юнаки 3:0 тех. пор.)

«Машівка» — «Диканька» 0:1
(юнаки 1:0)

«Колос» (Кобеляки) — «Чутове» 1:2
(юнаки 1:0)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» (Рокита) 15 15 0 0 59-3 45
2 «Легіон» (Полтава) 15 12 1 2 64-16 37
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 15 12 1 2 50-21 34
4 «Карлівка» (Карлівка) 15 11 0 4 49-17 33
5 «Кобеляки» (Кобеляки) 15 10 0 5 34-27 30
6 «Аргус» (Голобородьківське) 15 9 1 5 35-30 28
7 «Чутове» (Чутове) 15 8 1 6 32-27 25
8 «Зіньків-1604» (Зіньків) 15 7 3 5 23-27 24
9 «Диканька» (Диканька) 15 7 1 7 22-28 22
10 «Псел» (Гадяч) 15 4 2 9 18-41 14
11 «Динамо» (Решетилівка) 15 4 1 10 17-33 13
12 «Машівка» (Машівка) 15 3 3 9 21-40 12
13 «Стандарт» (Нові Санжари) 15 3 3 9 14-45 12
14 «Колос» (Кобеляки) 15 3 2 10 20-29 11
15 «Маяк» (Котельва) 15 2 0 13 18-43 6
16 «Козельщина» (Козельщина) 15 1 1 13 16-64 4

Група Б

«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Лубни» 2:0
(юнаки 6:1)

«Зоря» (Староаврамівка) — «Колос» (Лазірки) 0:8
(юнаки 0:1)

«Авангард» (Яреськи) — «Чорнухи» 1:2
(юнаки 2:8)

«Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:4
(юнаки 7:0)

«Семенівка» — «Олімпія» (Савинці) 1:5
(юнаки 1:0)

«Нафтохімік» (Кременчук) — «Харчовик» (Заводське) 3:0 (тех. пор.)
(юнаки 3:0 тех. пор.)

«Дружба» (Очеретувате) — ФК «Великі Кринки» 3:4
(юнаки 5:1)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 14 12 2 0 60-9 38
2 «Колос» (Лазірки) 14 10 3 1 45-13 33
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 14 9 2 3 34-14 29
4 «Нафтохімік» (Кременчук) 14 9 2 3 28-16 29
5 «Великі Кринки» (Великі Кринки) 14 8 4 2 37-21 28
6 «Інваспорт» (Полтава) 14 8 4 2 21-9 28
7 «Лубни» (Лубни) 14 7 3 4 27-22 24
8 «Дружба» (Очеретувате) 14 7 1 6 22-26 22
9 «Харчовик» (Заводське) 14 5 2 7 19-32 17
10 ФК «Пирятин» 14 5 1 8 22-32 16
11 ФК «Семенівка» 14 4 1 9 18-27 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 14 3 0 11 12-34 9
13 ФК «Чорнухи» 14 3 0 11 11-44 9
14 «Зоря» (Староаврамівка) 14 2 1 11 11-39 7
15 «Авангард» (Яреськи) 14 0 0 14 10-39 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці молодіжної першості

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 15 11 4 0 32-7 37
2 «Маяк» (Котельва) 15 11 2 2 43-16 35
3 «Псел» (Гадяч) 15 10 0 5 44-13 30
4 «Рокита» 15 9 1 5 37-21 28
5 «Фламінго» (Горішні Плавні) 15 8 3 4 31-17 27
6 «Легіон» (Полтава) 15 9 0 6 26-20 27
7 «Чутове» 15 8 2 5 29-16 26
8 «Стандарт» (Нові Санжари) 15 8 0 7 26-26 24
9 «Динамо» (Решетилівка) 15 7 2 6 39-28 23
10 «Кобеляки» 15 7 1 7 33-29 22
11 «Машівка» 15 6 3 6 26-24 21
12 ФК «Карлівка» 15 6 2 7 21-32 20
13 «Козельщина» 15 4 1 10 17-40 13
14 «Диканька» 15 2 2 11 15-41 8
15 «Зіньків-1604» 15 2 0 13 14-47 6
16 «Аргус» (Голобородьківське) 15 0 1 14 12-69 1

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 15 11 4 0 32-7 37
2 «Маяк» (Котельва) 15 11 2 2 43-16 35
3 «Псел» (Гадяч) 15 10 0 5 44-13 30
4 «Легіон» (Полтава) 15 10 0 5 29-18 30
5 «Рокита» 15 9 1 5 37-21 28
6 «Фламінго» (Горішні Плавні) 15 8 3 4 31-17 27
7 «Чутове» 15 8 2 5 29-16 26
8 «Динамо» (Решетилівка) 15 7 2 6 39-28 23
9 «Кобеляки» 15 7 1 7 33-29 22
10 «Машівка» 15 6 3 6 26-24 21
11 «Стандарт» (Нові Санжари) 15 7 0 8 24-29 21
12 ФК «Карлівка» 15 6 2 7 21-32 20
13 «Козельщина» 15 4 1 10 17-40 13
14 «Диканька» 15 2 2 11 15-41 8
15 «Зіньків-1604» 15 2 0 13 14-47 6
16 «Аргус» (Голобородьківське) 15 0 1 14 12-69 1

 

Про автора

Коментувати