Пильнуйте свої мопеди та велосипеди

0

У Келеберді в ніч із 5 на 6 серпня у чоловіка викрали незареєстрований мопед «Viper».

Загалом за ці вихідні на Полтавщині викрали 3 мопеди, всі червоного кольору. Про це повідомив речник ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв.

У поліції Полтавщини рекомендують усім власникам мотоциклів (мопедів, моторолерів, скутерів тощо) та велосипедів наступне:

– намагайтеся не залишати транспортний засіб без нагляду;

– найбільш ефективний спосіб «відбити бажання» у злодія – встановити сигналізацію;

— не покладайтеся на тросові замки (насамперед, це стосується велосипедистів), оскільки зловмисники легко «перекушують» трос за допомогою спеціального інструменту або зламують замок.

Якщо вирішили ненадовго залишити двоколісного, краще це зробити там, де розташовані камери зовнішнього відеоспостереження. При цьому ланцюг, яким слід «замкнути» транспортний засіб, повинен мати широкі ланки та великий замок з діаметром дужки не менше 10 мм.

Особливу увагу варто звернути на рекомендації, які допоможуть відшукати транспортний засіб та ідентифікувати його у разі викрадення:

– слід переписати (наприклад зберегти в мобільному телефоні) серійний номер рами велосипеда або мопеда, щоб в разі його викрадання надати відповідну інформацію поліції;
– сфотографуйте велосипед або мопед (скутер, моторолер);
– не торкайтеся предметів на місці події, аби не порушити обстановку, і негайно викликайте поліцію (102).

Якщо ви не є власником транспортного засобу, але стали очевидцем його викрадення, не будьте байдужими, телефонуйте на лінію «102» і повідомте максимум інформації, що стосується події.

Про автора

Коментувати