На відеоселекторній нараді керівництвом поліції Полтавщини озвучені пріоритетні напрями діяльності

0

7 серпня, під час проведення відеоселекторної наради у Головному управління Національної поліції в Полтавській області, керівництвом поліції області були визначені основні пріоритети у діяльності поліції регіону. 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Полтавської області Олександр Бєлянський озвучив вимоги, поставлені керівництвом МВС та Національної поліції України.

Підполковник поліції націлив особовий склад на:
— посилення превентивної роботи з метою попередження аварійності на дорогах;
— співпрацю з міграційною службою та вживання заходів щодо виявлення осіб, які порушують законодавство про статус іноземців в Україні;
— виявлення та вилучення із незаконного обігу зброї та вибухівки задля попередження скоєння злочинів з її застосуванням;
— вживання комплексу заходів спільно із представниками влади та органами місцевого самоврядування щодо виявлення і припинення правопорушень, пов’язаних із розкраданням деревини та незаконним видобутком корисних копалин. Олександр Бєлянський наголосив, що одним із головних пріоритетних напрямків у діяльності поліції залишаються протидія організованій злочинності, наркозлочинності та торгівлі людьми.

На нараді виступила заступник директора Полтавського НДЕКЦ МВС України Олена Сахненко – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень.


На нараду поліції області також було запрошено заступника директора Полтавського НДЕКЦ МВС України — завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Олену Сахненко. Керівництво НДЕКЦ  надали свої рекомендації щодо підвищення якості та оперативності проведення досліджень речових доказів у кримінальних провадженнях, які надсилаються до фахівців науково-дослідного центру.

Олена Володимирівна окреслила чіткий механізм взаємодії відомств у відповідності до вимог діючого законодавства та відомчих інструкцій.

Про автора

Коментувати