КРАЩИХ УЧНІВ ШКІЛ КРЕМЕНЧУКА СТИМУЛЮВАТИМУТЬ СТИПЕНДІЯМИ МІСЬКОЇ РАДИ

0
Положення про порядок призначення стипендій Кременчуцької міської ради представникам учнівської молоді загальноосвітніх закладах міста затвердили на пленарному засіданні сесії.
Документом передбачається виплата грошових заохочень талановитим школярам за рахунок коштів міського бюджету, повідомляють у міській раді.
Матеріально стимулюватимуть призерів всеукраїнських, міжнародних  олімпіад і Малої академії наук України. Учнівські стипендії виплачуватимуть упродовж навчального року.  Стипендії та власне розмір таких заохочень визначатимуть рішенням виконкому міської ради.
У Кременчуці протягом багатьох років виплачується стипендія міської ради найкращим студентам міста. Зокрема, до числа стипендіатів відносяться студенти вищих навчальних та професійно-технічних закладів міста.
Стипендія міської ради найкращим представникам кременчуцького студентства виплачуватиметься як за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі, так і активну участь у громадському житті навчального закладу та міста. Наразі розмір стипендій для студентів вишів становить 1200 гривень на місяць, а учнів закладів професійної освіти –  700 грн.

Про автора

Коментувати