“КИЇВСТАР” ДОПОМАГАТИМЕ НАЦІОНАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ РОЗШУКУВАТИ ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ

0

З 15 серпня у Полтаві та Харкові стартував спільний проект Національної поліції та ПрАТ «Київстар» під назвою «Пошук дітей». Відтепер абоненти Київстар  отримуватимуть SMS-повідомлення про зниклу дитину, яка може перебувати поблизу. Про особливості, механізми й унікальність проекту розповіли на прес-конференції в ГУ Національної поліції в Полтавській області.

На початку начальник ювенальної первенції ГУ Нацполіції в Полтавській області Ірина Карюк навела статистику розшуку дітей протягом доби. Так, з початку року до відділів поліції в області надійшли 254 повідомлення про зниклих дітей (минулого року — 395), із них 235 були розшукані впродовж доби (у 2017 — 352 дитини). На сьогодні нерозшуканих дітей в області немає.

«Деякі батьки та навчальні заклади досі вважають, що треба звертатися до поліції по сплину 3-х діб після зникнення дитини, і таким чином затягується час і зменшується результативність пошуку. Звертатися треба одразу! Адже йдеться про життя й безпеку дитини», — наголосила Ірина Карюк.

Про автора

Коментувати