Горішні Плавні та Кременчук стануть для туристів одним цілим

0

16 серпня в міськвиконкомі Кременчука відбулася робоча нарада щодо спільних туристичних маршрутів в Горішніх Плавнях та Кременчуці.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що поява туристичного кластеру сприятиме підвищенню привабливості Кременчука та Горішніх Плавнів для інвестування, розширенню асортименту туристичних послуг  та створенню нових робочих місць шляхом залучення працівників різних видів економічної діяльності для  обслуговування туристів.

Директор департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко наголосила, що Кременчук і Горішні Плавні — це не тільки осередки промисловості Полтавщини. Ці два різні за віком міста мають місця з цікавою історією, які гідні того, щоб про них знали не тільки в Україні, а й за її межами. У Кременчуці та Горішніх Плавнях є багато цікавих туристичних маршрутів, але вони  існують самі по собі. Тож створення спільного туристичного кластеру допоможе двом містам в їх подальшій популяризації та промоції.

З метою розроблення концепції створення туристичного кластеру  відбулася презентація потенційно-привабливих туристичних об’єктів міст Кременчука та  Горішніх Плавнів.  У подальшому робота над цим спільним туристичним продуктом триватиме.

Про автора

Коментувати