ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ ПЕРЕДБАЧЕНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ ЛИСТЯ ТА СУХОЇ ТРАВИ

0
Найбільш поширеними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем у тому числі в природному середовищі.
На цьому наголосили на позаплановому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС,  де розглядали причини виникнення задимленості та неприємного запаху, які уніч на 27 серпня відчували жителі Кременчука. Фахівці звертають увагу на тому, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, без дозволу відповідних органів, заборонено законодавством України, повідомляє Кременчуцька міська рада.
Воно  несе шкоду життю та загрозу здоров’ю городян, а також тягне за собою відповідальність. Зокрема, такі дії несуть за собою накладення штрафу на громадян від 10-ти до 20-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 – ти до 70-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально небезпечним способом – караються штрафом від 300  до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі.  на строк від 2-х до 5-ти років. Якщо ті самі дії спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, то вони караються позбавленням волі на строк від 5-ти до 10-ти років.

Про автора

Коментувати