На Полтавщині почали видавати «пакунок малюка»

0

14 вересня в область надійшла перша партія одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Відповідно до законодавства управління соціального захисту населення протягом 3-х робочих днів забезпечують видачу «пакунку малюка».

Жінкам, які народили дитину та на день виписки, починаючи з 1 вересня 2018 року, не отримали в пологовому будинку одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» органами соціального захисту населення буде доставлено «пакунок малюка» за місцем проживання, відповідно до поданих заяв. Про це повідомляє офіційний сайт Полтавської ОДА.

До-речі, для забезпечення видачі «пакунку малюка» вже з 1 вересня безпосередньо в пологових будинках організовано прийом заяв у кожної жінки, яка народила дитину та виписується з пологового будинку, тому звертатися до управлінь соцзахисту не потрібно.

До складу одноразової допомоги «пакунок малюка» входить 25 речей, необхідних при народженні дитини.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 №427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (зі змінами) передбачено надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 1 вересня 2018 року, але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

 

Про автора

Коментувати