Начальника Горішньоплавнівського міського відділу держвиконавчої служби, викритого на хабарі, відсторонено від займаної посади

0

За клопотанням прокуратури Полтавської області начальника Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, відсторонено від займаної посади.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, службовець спочатку отримав від потерпілої на банківську картку 4 тисячі гривень неправомірної вигоди, а згодом – ще 12 тисяч гривень.

За вказані кошти підозрюваний обіцяв посприяти у вирішенні питання щодо зняття арешту з житла, який накладено у зв’язку із наявністю заборгованості з виплати аліментів її колишнім чоловіком та переоформлення на неї права власності на частину квартири.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

Про автора

Коментувати