Полтавські фахівці назвали три основні причини отруєнь грибами

0

Під час грибного сезону важливо доносити до людей інформацію про причини отруєння грибами. Так вважають у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА та надають коментарі фахівці щодо причин отруєння. Серед основних називають три:

1. Вживання отруйних грибів. Найнебезпечнішим грибом вважається бліда поганка, яка є причиною важкого отруєння, що закінчується часто летально. А цей гриб недосвідчені грибники можуть переплутати з сироїжкою, печерицею, зеленушкою.

2. Неправильне приготування умовно-їстівних грибів. Вживання старих або зіпсованих їстівних грибів.

3. Вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).

«Споживати гриби можна не всім. Оскільки цей продукт харчування важко перетравлюється, то у людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози він може викликати загострення основної хвороби. Лікарі не рекомендують вживати гриби дітям до 12 років, літнім людям, вагітним і матерям, які годують груддю.

Щоб убезпечити себе, краще вживати гриби, вирощені у теплицях. Тим, хто вирішив піти на „тихе полювання”, управління з питань цивільного захисту ОДА радить суворо дотримуватися правил збирання та приготування дикорослих грибів«, — йдеться в інформаціі.

Про автора

Коментувати