ЛІКИ ВІД НАЙПОШИРЕНІШИХ ТА НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ХРОНІЧНИХ ХВОРОБ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНО, – УЛЯНА СУПРУН

0

В. о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла про роботу, яку провела команда МОЗ протягом двох років.

Супрун зазначила на своїй сторінці у Facebook, що їм вдалося надати пацієнтам вибір лікуватися у того лікаря, якому вони довіряють. Безоплатно та без обмежень за будь-якою послугою, що гарантована державою. Вже майже 19 мільйонів громадян обрали своїх лікарів. Ця цифра щоденно зростає.

Ми почали фінансувати необхідні пацієнтам медпослуги через НСЗУ Національна служба здоров’я України замість простого утримання медичних закладів, – зазначила Уляна Супрун.

Вперше за 7 років в Україні є всі вакцини для планових щеплень. В Україні розбудовується система регіональних кардіоцентрів, оснащених сучасним ангіографічним обладнанням. Вперше за всю історію незалежної України кожен українець з гострим інфарктом міокарда у критичній ситуації може одержати стент безоплатно.

Ліки від найпоширеніших та найнебезпечніших для українців хронічних хвороб можна отримати безоплатно або з суттєвою знижкою за програмою “Доступні ліки” — у кожній 3-й аптеці країни. 6,6 мільйона громадян вже користуються цією програмою, – наголосила Супрун.

Про автора

Коментувати