У Горішніх Плавнях облаштують ще одну нову кругову розв’язку…Ви це серйозно?

1
Рівно рік тому, редакція «Прозорий Погляд» розповіла горішньоплавнянам у статті, стосовно чотирьох нових кругових розв’язках, які коштували  майже  30 мільйонів гривень. Горішньоплавняни у соціальних мережах бурхливо обговорювали нові «вдосконалення доріг» у Горішніх Плавнів від міського голови Дмитра Бикова.

Також, пішоходи частенько зухвало висловлювались стосовно нових кругових розв’язок. Повний бардак залишений на дорозі та узбіччях! Неможливо нормально, ані пройти, ані проїхати матусям з візочками, ані проїхати людям з обмеженими можливостями. Все покинуто напризволяще, ніхто не контролює виконання та сам процес робіт.

В свою чергу, досвідчені водії Горішніх Плавнів були в шоці, адже рішення зробити такий безлад на дорозі виявився дійсно безглуздим.

В міських ЗМІ, які підконтрольні Горішньоплавнівській міській раді, висували багато варіантів та доводів, з приводу того, що колові розв’язках, дійсно потрібні місту.

Нагадаємо, Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради оголосив переможцем ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління №9» на виконання робіт, а саме – «Реконструкція вулиці Конституції м. Горішні Плавні Полтавської області»Загальна сума склала 25 млн. 169 тис. 999 гривень.

Абсурдне витрачення десятків мільйонів гривень з міського бюджету не обговорювали, мабуть, лише коти. Містяни потроху змирились та обговорювання вщухли, але здається, міські чиновники цього й чекали.

Наразі, тишком-нишком на перехресті вулиць Миру-Добровольського біля готелю «Славутич» повним ходом йде заміна підземної каналізаційної системи. Все розрите – перерите, як завжди повний безлад. Знаєте для чого? Правильно! Для нової кругової розв’язки! Оце поворот…

Зазначимо, нинішній міський голова Дмитро Биков, він же Діма Круг, він же Бардюр Дмитрий Геннадьевич, зі своєю командою, роблять все потайки від громади. Ніхто нікого не питає, ну ви вже, мабуть, до такого звикли, чи не так?

З нетерпінням чекаємо на оголошення тендеру та переможця. Слідкуйте за нашими новинами – продовження обов’язково буде…Горішньоплавняни мають право знати!

Про автора

1 комментарий

  1. Виктор on

    А как насчет нового «НОУ ХАУ» БДГ ? Оказывается лодочно-прокатная станция тихо тихо была снята с баланса ДЮСШ №3 и передана……Кому вы думали ? Конечно «СПЕЦЭКО».Вот это поворотик.

Коментувати