Відтепер у школах Полтавщини паперової роботи стане значно менше

0

До професійного свята освітян набула чинності нова Інструкція з діловодства для закладів загальної середньої освіти.Відтепер кожна школа створюватиме власну інструкцію з діловодства.

За новими правилами перелік обов’язкової ділової документації визначатиме педрада кожного закладу. Про це повідомили в МОН України напередодні Дня працівника освіти, який відзначається сьогодні, 7 жовтня.

Складатимуть новий перелік документації на підставі типового, в якому на 22% документів менше, ніж до раніше.

Плани роботи класних керівників, вихователів, бібліотекарів, методоб’єднань, гуртків, спортивних секцій, поурочні плани та інше стають необов’язковими.

Якщо ж педрада школи вирішить, що ці плани потрібні, то вони матимуть довільну форму й структуру. Це суттєво полегшить щоденну роботу вчителів.

Довільну форму передбачено і для календарно-тематичних планів. Головне, щоб вони відповідали навчальній програмі. У міністерстві кажуть, що має бути забезпечена автономія та академічна свобода кожного вчителя.

Докладніше про ці та інші зміни освітяни можуть дізнатися у новій «Інструкції з діловодства для закладів загальної середньої освіти», що набула чинності 5 жовтня.

Про автора

Коментувати