Чемпіонат Полтавщини: КДК двадцять днів потому…

0

Матч ФК «Фламінго» – ФК «Колос» (Лазірки), який згідно з рішенням КДК (Контрольно-дисциплінарний комітет) від 18.09.2018 р., повинен був відбутися в Горішніх Плавнях. Рішенням цього ж КДК від 09.10.2018 — перенесений в місто Миргород. Причина такого рішення — нестандартне поле з штучним покриттям, на якому проводить свої матчі ФК «Фламінго».

А тепер по-порядку.

Нагадаємо, що рішенням КДК команда ФК «Колос» (Лазірки) змушена грати свої домашні ігри на полях суперників, що чітко написано в рішенні КДК:

Зазначимо, що рішення КДК може бути оскаржене в апеляційному комітеті ГО Федерації футболу Полтавщини протягом 10 днів.

Тепер починається найцікавіше!

ФК «Колос» (Лазірки) визнає правоту рішення КДК і свої домашні матчі ФК «Колос» (Лазірки) – ФК «Кобеляки» проводить 22.09.2018 р. в Кобеляках.

Гра ФК «Колос» (Лазірки) – ФК «Карлівка» повинна була відбудуться в Карлівці 6.10.2018 р., але через зняття команди ФК «Карлівка» зі змагань – зіграний не був.

Як бачимо, все в порядку – рішення виконуються, ніяких претензій.

Але, у вівторок, 9 жовтня 2018 р. — збирається екстрене засідання КДК, до якого, за словами одного з членів Лукаша С.М. — звернулися гравці ФК «Колос».

— До нас звернулися футболісти «Колоса». — розповідає Сергій Митрофанович Лукаш. — Наголошую, саме футболісти, а не керівництво. Команда «Колос» ще зберігає шанси на чемпіонство. Футболісти не захотіли грати в Горішніх Плавнях. Річ в тім, що «Фламінго» приймає суперників на полі з нестандартними розмірами і синтетичним покриттям. Футболісти попросили перенести матч на нейтральне поле. Вони хотіли зіграти у Лубнах, але ми не погодилися, адже це близько до Лазірок. Вирішили перенести у Миргород.

Цю саму інформацію підтвердив і Віктор Пожечевський, додавши, що «Фламінго» за календарем мали б їхати до Лазірок, і в принципі немає жодної різниці, де грати.

Звернемося до Регламенту ФФП:

Ст.8 Місце проведення змагань

  1. Ігри проводяться на стадіонах, в тому місці резервних, допущених комітетом спортивних споруд та безпеки їх використання ФФП. Перенос ігор на інші стадіони (футбольного поля), допускається лише за узгодженням з Федерацією футболу Полтавщини.
  2. Проведення матчів на полях зі штучним покриттям дозволяється.

Тепер до правил гри в футбол згідно FIFA.

Розміри:

Розміри футбольного поля на стадіоні «Гірник» в Горішньому Плавнях, на якому проводить свої матчі вже на протязі 7 років ФК Фламінго 90х60.

Висновки:

Виходячи із усього вище написаного — немає жодної причини та законних підстав змінювати раніше ухвалене рішення.

Кому це все потрібно? Чому ніхто не зважає на Регламент? Чи можуть бути інтереси однієї команди вище за іншу?

Про автора

Коментувати