У Горішніх Плавнях Жеваго нагадали про борг перед вкладниками

0

Вчора, у Горішніх Плавнях з’явилися красномовні бігборди. Прозорий натяк на мільярдера-нардепа Костянтина Жеваго: «Костя, ти винен людям гроші! Поверни» – вже не дивують містян.Горішньоплавняни одразу розуміють, про кого йде мова і хто кому повинен повернути гроші. Адже, у вересні 2015 року НБУ визнав банкрутом банк Жеваго «Банк Фінанси та Кредит». На момент визнання неплатоспроможним банк налічував 234 тис. вкладників. Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури розслідував факти розтрати коштів службовими особами банку «Фінанси і кредит» на суму понад 113 млн. дол.

Нагадаємо, нардеп Костянтин Жеваго обраний по виборчому округу №150, до якого входять місто Горішніі Плавні, частини Автозаводського району Кременчука, Глобинський, Кременчуцький райони.

Зазначимо, наглядова рада Аккордбанка з 11 травня 2017 року призначила на посаду заступника голови правління, члена правління Олексія Руднєва, який в попередні роки працював директором Центру роздрібного бізнесу банку «Фінанси і Кредит» Костянтина Жеваго. Про це пише «FinClub».

 

Фото з мережі інтернет

Про автора

Коментувати