Уряд зекономив на кожному «бебі-боксі» по 1,6 тисяч гривень. Йому рекомендують закупити більше

0

Вартість одного дитячого набору, так званого «бебі-бокс» («пакунок малюка»), який видається при народженні дитини, становить 3 377 гривень, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Коли цей проект запускали, планувалося, що вартість одного «бебі-боксу» становитиме до 5 тисяч гривень. Тобто фактична ціна нижча за заплановану на 1,6 тисяч гривень. Директор українського офісу Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) Андрій Буряковський заявив, що за рахунок цього зекономлять понад 179 мільйонів гривень «і як ними розпорядитися, мають вирішити регіони та Уряд». Але UNOPS рекомендує закупити додаткові «пакунки малюка», щоб мати запас на початку нового бюджетного року.

Заступник міністра соціальної політики Олександра Чуркіна підкреслила, що «пакунок малюка» не впливає на отримання грошової допомоги на дитину і інші соціальні виплати – це окрема додаткова натуральна допомога, яка надається кожній дитині, яка народилася.

«Бебі-бокс» при народженні дитини почали видавати з 1 вересня 2018 року. До нього входять 25 необхідних речей для новонароджених.

Про автора

Коментувати