Кременчуцькі активісти виявили у Горішніх Плавнях #НОУ_ХАУ

0

У вівторок, 16 жовтня, активісти “Кременчуцького антикорупційного центру” зробили спробу ознайомити депутатів міської ради м.Горішні Плавні з аналізом проектів рішень сесії.

Як зазначається, горішньоплавнівські солідні пані – працівниці міськвиконкому представили своє “ноу – хау” в спілкуванні з громадським сектором.

Виявляється, активісти не можуть надати депутатам друковані матеріали, якщо вони (матеріали) не погоджені з юридичним відділом виконавчого комітету Горішньоплавненської міської ради Полтавської області.

Тобто, депутати отримують тільки відібрані, відфільтровані, зручні для них вісті.

Ми тут же можемо передбачити, які саме організації можуть надавати таку необтяжливу та приємну інформацію – звісно, прикормлені, свої, абсолютно передбачувані, “карманні”.

Навіть кременчужани помітили, що влада в Горішніх Плавнях розділяє громадські організації, активістів, підходи до інформації.

Тому, в активістів назріло питання- чи помічають депутати в Горішніх Плавнях, що деякі проекти рішень підготовлені з порушенням чинного законодавства? Дуже можливо, що ні, не помічають. Хто про це повідомить? Юрвідділ? Працівники останнього якраз впевнені у собі та у своїй роботі.

Активісти « Кременчуцького антикорупційного центру» пропонують мешканцям Горішніх Плавнів поглянути на проекти рішень сесії міської ради інакше.

Запрошуємо всіх до ознайомлення та обговорення!

 

Про автора

Коментувати