В школі у Горішніх Плавнях обласна прокуратура знайшла порушення

0

Прокуратура Полтавської області вимагає визнати недійсним договір про закупівлю продуктів харчування на суму майже 200 тисяч гривень, укладений у ЗОШ №6 міста Горішні Плавні з порушенням вимог чинного законодавства. Прокурори хочуть не допустити проведення аукціону, бо є ризик протиправного витрачання бюджетних коштів, нераціонального та неефективного їх використання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Обласна прокуратура встановила, що в цьому році між ЗОШ №6 Горішньоплавнівської міської ради та фізичною особою-підприємцем укладено договір на закупівлю продуктів харчування для школи на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

За результатами вивчення договору за допомоги єдиної системи публiчних закупiвель «Prozorro» з’ясовано, що в договорі не визначений конкретний предмет закупівлі, одиниця виміру, загальна кількість товару та його ціна за одиницю, відсутні вимоги щодо якості товару. Таким чином, при створено ризик до протиправного витрачання бюджетних коштів, нераціонального та неефективного їх використання.

Зважаючи на виявлені порушення вимог діючого законодавства, прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання недійсним договору та про припинення зобов’язань за ним на майбутнє. За позовом прокуратури судом відкрито провадження.

Про автора

Коментувати