Лікар для кожної сім’ї – горішньоплавнівцям нагадують, що не варто зволікати з вибором лікаря та підписання з ним декларації

0

Станом на 18 жовтня загальна кількість осіб, які підписали декларацію з лікарем первинної ланки Центру ПМСД становила 34813, що складає 64,4% від чисельності населення, прикріпленого на обслуговування Центром.

В Управлінні охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради нагадують, що не варто зволікати з вибором лікаря та підписання з ним декларації. Все тому, що з січня 2019 року усі комунальні медичні заклади України, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, перейдуть на оплату за послуги за контрактами з Національною службою здоров’я.

Це означає, що фінансування медичних закладів (серед яких і Центр ПМСД м. Горішні Плавні) буде відбуватися за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”. Також вступить в дію Порядок надання первинної медичної допомоги, обов’язковий для виконання всіма закладами первинної медичної допомоги. (Повний текст Порядку за посиланням https://goo.gl/Nfr1T3)

Лідерами за кількістю пацієнтів серед лікарів, які продовжують підписання декларацій з пацієнтами є:

– Лікар загальної практики-сімейної медицини – Варинська Олена Павлівна (1740 з 1800 максимальних);
– Лікар-терапевт – Велика Вікторія Павлівна (1979 з 2000);
– Лікар-педіатр – Соловей Лариса Олексіївна (778 з 900).

Інформація про хід виконання кампанії “Лікар для кожної сім’ї” з вибору лікаря первинної допомоги оновлюється щотижня і знаходиться за посиланням http://uoz.km.pl.ua/hronika-dobi/.

За інформацією УОЗ Горішньоплавнівської міської ради

Про автора

Коментувати