ПОЛІЦІЯ ПОЛТАВЩИНИ ПОПЕРЕДЖАЄ ГРОМАДЯН ПРО ШАХРАЙСЬКІ СХЕМИ ПРОДАЖІВ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАХ

0

Зазвичай зловмисники створюють аналог вже існуючої Інтернет-сторінки з товаром, а від себе додають тільки номер телефону і банківської карти. Усі Інтернет-афери, пов’язані з продажем товару, об’єднує одна умова – 100-відсоткова оплата або передоплата на відповідний картрахунок. Про це йдеться на сторінці поліції Полтавської області у Facebook.

Експерти радять:

– Розраховуватися зі службою доставки по факту отримання товару;

– Не переказувати кошти на гаманці електронних платіжних систем (Електронний гаманець – це рулетка! Ідентифікувати особу продавця (покупця) практично неможливо);

– Якщо вам пропонують перерахувати кошти на картрахунок – потрібно вимагати від продавця (або покупця) копію паспорта, а від Інтернет-магазинів – реєстраційні документи. Так Ви зможете перевірити, чи співпадають банківські реквізити з даними продавця (або покупця). Шахраї зазвичай використовують банківські картки сторонніх осіб, тому звертайте увагу на розбіжності між анкетними даними продавця та власника картрахунку.

“Головне правило для всіх – дотримуватися елементарних правил безпеки, не поспішати в діях і виявляти обачливість. Нехай поінформованість буде вашою надійною “зброєю””, – йдеться у повідомленні.

Про автора

Коментувати