Для горішньоплавнівських чиновників асфальт вкладають навіть вночі

0

У ніч на 2 листопада на центральному проспекті Героїв Дніпра у Горішніх Плавнях бригада зрізала- вкладала асфальт на парковці біля виконкому, через що мешканці сусідньої багатоповерхівки були шоковані такою не повагою. Про це у редакцію «Прозорий Погляд» повідомив житель будинку неподалік (ім’я просив не вказувати).

Містянина обурило те, що працювали не тільки вдень, але й серед ночі був гуркіт, стукіт та рев автомобілів, які заважали спати старим і малим!

Зазначимо!!!

Відповідно до Статті 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» шум відноситься до фізичних факторів середовища життєдіяльності, що впливають або можуть впливати на здоров’я людини чи на здоров’я майбутніх поколінь.

Статтею 24 цього Закону встановлено, що органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів зобов’язані:

вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об’єкти):

1) жилих будинків і прибудинкових територіях;

2) лікувальних, санаторно-курортних закладів, будинків-інтернатів, закладів освіти, культури;

3) готелів і гуртожитків;

4) розташованих у межах населених пунктів закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального та грального бізнесу;

5) інших будівель і споруд, у яких постійно чи тимчасово перебувають люди;

6) парків, скверів, зон відпочинку, розташованих на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

Шум на захищених об’єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.

У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об’єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Проведення на захищених об’єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні — цілодобово.

Ситуація показує, що меру Горішніх Плавнів Дмитру Биков разом зі своєю командою, начхати на відпочинок горішньоплавнян, до речі платників податків, які поза роботою, хочуть провести спокійний вечір, а тим паче спокійну ніч у власних домівках!

Зауважимо, що невелику ділянку двору Горішньоплавнівської міської ради обслуговувало біля десятка спеціалізованої техніки. За виконанням робіт спостерігало кілька чоловік, які то й діло ходили та вдивлялися в проведення ремонтних робіт. Тож, якщо сильно захотіти, то можна все швидко зробити, але лише для слуг народу.

Шановні мешканці Горішніх Плавнів! Наступного разу не потрібно терпіти! Викликайте поліцію!

Про автора

Коментувати