Як встигати висипатись восени та взимку:

0

Навіть у похмуру холодну погоду можна бути бадьорим та енергійним. Для цього важливо дотримуватись кількох простих правил. Про це пише консультант здорового способу життя Ольга Фоміна.

Втома і відчуття невиспаності в осінньо-зимовий період з’являється через нестачу світла, адже сонця значно менше, і темніє на вулиці значно швидше.

Крім дефіциту світла восени люди починають відчувати ще й дефіцит тепла – організм хоче заповнити втрату тепла, викликаючи непереборне бажання зігрітися і поспати.

Також причиною удаваного недосипання восени може стати нестача вітамінів і як наслідок – зниження імунітету. Тож не забувайте за овочі і фрукти.

А також намагайтеся уникати стресів. І щоб не відчувати себе «розбитим коритом» вранці і встигати добре відпочити за 8 годин нічного сну, варто: — рано лягайте спати (хоча б не пізніше півночі); — легка вечеря – забудьте про смажену картоплю, пельмені чи кусень м’яса; — заздалегідь відключіть всі гаджети, приглушіть на них яскраве світло; — якщо є можливість – прогуляйтесь ввечері на свіжому повітрі; — провітрюйте перед сном кімнату – щоб повітря було не вище + 17+19; — для якісного сну у вас має бути зручне ліжко з ортопедичним матрацом і невеликою подушкою.

Про автора

Коментувати