У Горішніх Плавнях на піар мера та депутатів витрачають сотні тисяч гривень

1

Є такий вислів: “все піар окрім некролога”. В сучасному інформаційному світі дедалі частіше має значення навіть не те, що зроблено. А те, як про це розкажуть людям. І у той час, як міська влада говорить про брак коштів на вирішення проблем Горішніх Плавнів, все ж виділяє чималеньку суму на “інформування”. Мабуть, саме для того, щоб розповідати про ці проблеми у “правильному світлі”.

Гроші на…PR

Найбільше бюджетних грошей, витрачають на телевізійні програми з метою висвітлення актуальних для міського господарства питань.

Щоб читачу було зрозуміліше, мова йде про телевізійну програму «Діалог з владою» на місцевому каналі “ГОК ТВ”. У цій програмі пан Биков розказує про те, як він зі своєю командою, піклуються про інтереси громади Горішніх Плавнів. Зазвичай ведучому дається перелік і порядок питань, які потрібно задати міському голові Дмитру Бикову.

На оплату ефірного часу для таких програм у 2018 році вже витратили аж 76 тисяч гривень.
Додатково виділяються кошти з бюджету на транслювання сесій Горішньоплавнівської міської ради. Наразі витрачено вже 51400 тисяч гривень.

Висновки робіть самі. Ми ж лише нагадаємо, що вся “програма розвитку інформаційного простору” обходиться міському бюджету кожного року в сотні тисяч гривень. І це в той час, коли міський голова постійно бідкається на брак коштів для ремонту доріг, дахів, тепломереж та решти зношеної інфраструктури міста. Мабуть, витративши кілька сотень тисяч гривень міська влада аргументовано пояснить наприклад про те, чому на дорогах міста ями, протікають дахи і ще купа різних проблем. Хоча схоже піар – це важливіше.

Про автора

1 коментар

  1. Виктор on

    Уже практически перестал смотреть новости КТВ и читать “Телеэкспресс”.Все новости в одно лицо.Вам самим не противно Б.Д.Г. ? Да, еще забыл -еженедельник “Хроники недели”.Тоже все в одно лицо.У нас что нет руководителей предприятий,управлений,отделов,служб и т.д. ? Дайте им слово.Они специалисты и профессионалы каждый на своем месте.Какой то возврат в брежневский период.Остановитесь.Будте скромнее.И финансово не будет затратно.А вообще надо уметь видеть себя со стороны И уметь делать выводы.Старайтесь.Еще не все потеряно.А деньги городские берегите.Они зарабатываются трудом.

Коментувати