Як захистити шкіру під час зимових холодів: поради експерта

0

Щоденний режим догляду за шкірою взимку має бути максимально м’яким, адже у цей період на стан шкіри впливає багато факторів. Про це , 13 листопада, під час прес-конференції в ІА “Інформатор” повідомила косметолог Олена Цмиг, передає Дніпроград.

Перш за все, слід уникати лужних миючих засобів – через них шкіра стає більш уразливою.

“Для очищення шкіри, а також змиття макіяжу, краще скористатись тими засобами, які не потрібно змивати водою. Також не слід використовувати без потреби скраби та пілінги”, – додала косметолог Олена Цмиг.

Аби захистити шкіру від морозів, зранку експерти радять скористатись поживним кремом, якнайменш за годину до виходу на вулицю. А 2-3 рази на тиждень у вечірній час зволожувати шкіру масками, які підходять до вашого типу обличчя.

Утім для кожного типу шкіри косметологи мають різні рекомендації по догляду у зимовий час. Для сухого типу шкіри підходять лише засоби з високим вмістом насичених жирів та восків. Сухе обличчя також можна протирати відваром з насіння льону та настоєм кореня алтея. Натомість жирні шкірі більше підходить велика кількість води та агресивні очищуючі засоби.

“Якщо ви маєте жирну шкіру, то необхідно вмиватися 2 рази на день разом зі спеціальними гелями, які глибоко очищують шкіру – з нейтральним Ph або кислим середовищем”, – зазначила косметолог Олена Цмиг.

Завершати очищення жирної шкіри потрібно лосьйоном, який відновлює необхідний кислотний захист. Також такому типу шкіри в зимовий період підходять маски із вмістом екстрактів березових бруньок, розмарину та ефірних маслів – 1 раз на тиждень.

Нормальний тип шкіри потребує засоби по догляду, які не містять спирту.

Про автора

Коментувати