Нові можливості сучасної хірургії у Горішньоплавнівській міській лікарні

0

Невпинний прогрес сучасної медицина та в першу чергу хірургії, впровадження реформи, нової моделі європейської медицини, вимагає постійного оновлення медичного обладнання, освоєння нових методик лікування, поліпшення якості лікування.

Горішньоплавнівська міська лікарня не стоїть на місті, за сприянням Благодійного фонду ПГЗКа та місцевої влади була придбана лапароскопічна стійка, яка постійно оновлюється, що дозволяє виконувати повний спектр надсучасних хірургічних та гінекологічних оперативних втручань.

Відкриті нові можливості лапароскопії та гістероскопії.

Малоінвазивні втручання з приводу жовчокам”яної хвороби, виразкової хвороби шлунку , гриж черевної стінки, гриж діафрагми, варікоцеле, гострого апендициту, пухлинних та не пухлинних захворюваннях кишківника, травм органів черевної порожнини, фіброміом матки, безпліддя, захворювань яєчників вже не «міф», а повсякденні процедури.

Не менш важливо, що діагностична лапароскопія – єдиний об’єктивний метод обстеження у випадках, коли клінічна картина захворювання не зрозуміла, а правильний діагноз не може бути встановлений іншими методами.

Лапароскопічна хірургія це спосіб виконувати хірургічні маніпуляції та оперативні втручання без розрізу живота. Замість розрізу хірург робить кілька проколів , через які вводяться спеціальні інструменти .

За тим, що відбувається всередині пацієнта хірургічна бригада контролює за допомогою відеосистеми, з’єднаної з оптичним приладом , який також вставляється в живіт через прокол.

Завдяки лапароскопії операція стає “малоінвазивною”, тобто не завдає значної травми тканинам і органам пацієнта. Перевагами лапароскопії є мінімальна травматизація та короткий термін перебування пацієнта в стаціонарі ( 1-3 доби), швидкому відновлення після операції.

Проведення лапароскопії під більшим збільшенням уможливлює більш точно й найменш травматично провести будь-яке оперативне втручання.

У період заживання травм після лапароскопії болісні відчуття майже відсутні – немає необхідності застосовувати сильнодіючі знеболюючі лікарські препарати.

До значних переваг також можна віднести відсутність післяопераційних дефектів, які спостерігаються при операціях з розрізом.

Гістероскопія порожнини матки дозволяє у багатьох випадках уникнути порожнинних операцій та зберегти матку у жінок репродуктивного віку, внаслідок чого знижується кількість ускладнень, які нерідко призводять до безпліддя.

Основною перевагою методу є можливість виявлення внутрішньоматкової патології. У сучасній гінекології широко застосовується такий ендоскопічний метод, як гістероскопія порожнини матки.

Придбане обладнання дає можливість не тільки діагностувати але й виконувати хірургічну корекцію патології, нерідко це дозволяє зберегти здоров’я жінки.

Горішньоплавнівська міська лікарня

Про автора

Коментувати