На Полтавщині пішоходів закликають користуватися флікерами

0

У Головному управлінні патрульної поліції Полтавщини закликають пішоходів користуватися флікерами, тобто світловідбивальними елементами на одязі. Це можуть бути наліпки, нашивки, стрічки, браслети та інше.

Через скорочення світлового дня та погіршення погодних умов знижується рівень видимості на дорозі. Тому важливими елементами пасивної безпеки пішохода є флікери. Темної пори доби вони значно знижують ризик потрапляння пішоходів у дорожньо-транспортні пригоди.

«Подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей! Станьте помітними на дорозі та неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху», — йдеться у повідомленні патрульної поліції Полтавщини.

На Полтавщині пішоходів закликають користуватися флікерами

Довідково: Флікери – це маленькі значки або наклейки, які відбивають світло в темряві. Вони допомагають побачити пішохода в нічний час. Світло, що падає на флікер, відбивається у тому напрямку, звідки воно падає. Тож навіть коли людина рухається, повертається відносно джерела світла, то флікер буде завжди видний. Навіть у дощ і туман ці наклейки не втрачають своїх властивостей.

Про автора

Коментувати