Захистіть батьків: в українців почнуть відбирати пенсії, з’явилися деталі нового закону

0

В українців можуть тимчасово забирати пенсії. Про це зазначається у Законі «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування». Щоб отримати пенсію вчасно, українці за законом з 2019 року зобов’язані:

мати мінімум 26 років стажу;

не виїжджати в іншу країну на тривалий час;

надавати Пенсійному фонду тільки справжні документи.

В документі є три причини для тимчасової відмови у пенсії: не виконано вимогу про стаж (15 років для пенсії в 65 років і 26 років — в 60 років), якщо була надана помилкова інформація, а також у разі, якщо ви не проживаєте за місцем реєстрації (живете на непідконтрольній Україні території або тривалий час перебували поза межами країни).

Нагадаємо, В українців відберуть більше половини всіх субсидій: вже відомо, хто постраждає сильніше

З початку року обсяг призначених субсидий українцям зменшився більш, ніж на половину.

Про це пише “Хвиля”, посилаючись на інформацію Державної служби статистики. Наголошується, що в січні-жовтні 2018 року обсяг призначених дотацій на оплату житлово-комунальних послуг зменшився на 66,7% до 1 164,8 млн гривень порівняно з січнем-жовтнем 2017 року.Так, у міських населених пунктах загальний обсяг призначених субсидій склав 857,6 млн гривень, у сільських населених пунктах – 307,2 млн гривень (2 497,7 млн гривень і 995,2 млн гривень відповідно за аналогічний період 2017 року).

Верховна Рада у другому читанні розглядає проект державного бюджету на 2019 рік, який передбачає чимало нововведень для громадян країни, зокрема підвищення соцстрандартов для простих українців.

В документі заплановано підвищення прожиткового мінімуму для всіх категорій населення і, відповідно, перегляд розміру пенсій та соціальних виплат. Мова йде про збільшення розміру виплат соціальної допомоги, – пише Politeka.

Про автора

Коментувати