Горішньоплавнівські комунальники закуповують препарат від амброзії під Новий рік

0

В Горішніх Плавнях вже котрий день на вулицях міста зимно, йде сніг, подекуди на дорогах справжня ковзанка. Але комунальникам не до цього, адже справи є набагато серйозніші. Наприклад, закупівля препарату від амброзії.

Так, 26  листопада горішньоплавнівське комунальне підприємство «СпецЕко» оголосило тендер про проведення відкритих торгів в електронній системі  «ProZorro» щодо закупівлі біопрепарату для утримання зеленого господарства “Агростоп” тм Алергостоп амброзія”. Закупити планують 3636 літрів на суму майже 200 тисяч гривень.

Строк поставки товару буде здійснено до 31 грудня 2018 року.

Переможцем тенедру стало Товариство з обмеженою відповідальністю “Грінтехнолоджи”. Воно ж й вигравало минулі тендери стосовно поставки даного препарату, але суми були значно більші.

Наприкінці травня 2017 року ТОВ “Грінтехнолоджи” виграло тендер на поставку препарату від амброзії на 1,8 млн грн.

Також дана фірма здійснювала поставку товару для горішньоплавнівських комунальників і у 2016 році на суму 1,6 млн грн.

Зазначимо, закупівля даного препарату неодноразово здійснювалась приблизно в 50 тисяч літрів, чому цього разу оголошено тендер приблизно на 3,5 тис літрів – невідомо. Також закупівля товару відбувалась завжди наприкінці весни, а не під Новий рік.

Горішньоплавняни скаржаться з року в рік на страждання від алергії на дану рослину частіше через насичену промисловими й вихлопними газами атмосферу, які реагують з пилком амброзії, в результаті чого утворюються високоалергенні комплекси. Амброзія також справляє негативний вплив на організм людини, перебуваючи в пилку, вона здатна викликати інтенсивну алергічну реакцію з нападами задухи, яка проявляється подібно до лихоманки.

Про автора

Коментувати