Учитель року – 2019 у Горішніх Плавнях

0

30 листопада 2018 року у святковій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулося урочисте закриття І (міського) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».
Конкурс педагогічної майстерності – це серйозне професійне зростання, марафон педагогічних ідей та думок. Це школа для розуму і краси, самоаналіз діяльності, певний етап сходження вгору і стрімкого руху вперед.
У цьому році свої професійні вміння, творчі здобутки та майстерність представили на розгляд компетентного журі 6 педагогів із 4 закладів загальної середньої освіти у таких номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель інклюзивного класу».
Випробування цьогорічного конкурсу (захист власного досвіду, конкурсні уроки, тестування з фахової майстерності, майстер-класи) підтвердили те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти їх втілити в життя, а не лише захоплюватися.
Переможцями першого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» стали:
Тесленко Олександр Олександрович, учитель фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка;
Масляник Наталія Юріївна, учитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
Шевченко Надія Петрівна, учитель географії СЗОШ І-ІІІ ступенів №4;
Гуцол Катерина Ігорівна, учитель початкових класів з інклюзивною формою навчання ЗОШ І-ІІІ ступенів№6.
Лауреати міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»:
Лопуцько Ірина Миколаївна, учитель географії ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;
Гнойова Ірина Олександрівна, учитель основ здоров’я СЗОШ І-ІІІ ступенів №4.
Серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання й невтомна праця, що не може завершитися в якійсь єдиній миті чи дні.

Про автора

Коментувати