Небезпечний циклон покинув Україну – Укргідрометцентр

0

Циклон, який зумовив стихійні явища на території України, покинув межі країни. Про це повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

“Протягом 25 грудня через територію України з південного заходу на північній схід переміщувався достатньо активний циклон, який зумовив велику кількість небезпечних явищ погоди. Епіцентром цих небезпечних стихійних явищ стала Полтавська область. Зараз циклон покинув територію України, явища припинились, вітер послабшав. Таким чином ситуація поліпшилась”, – зазначив він.

За його словами, протягом 27-31грудня синоптики не очікують складних погодних умов, однак через переміщення атмосферних фронтів на території України слід очікувати опадів у вигляді снігу й мокрого снігу – від невеликого до помірного. Температура повітря в цей період становитиме від 2-7 морозу, -10 градусів на північному сході до +1…-3 вдень.

“Небезпечних явищ погоди, які б суттєво ускладнили б ситуацію, яка є, чи зумовили б нові ситуації, в цей період ми не чекаємо”, – зазначив він.

Про автора

Коментувати