Горішньоплавнівський МС ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадує про заходи безпеки при користуванні піротехнічними виробами

0

Щоб запобігти біді слід дотримуватися правил пожежної безпеки:

• Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів і поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок тощо.
• Піротехніку не можна зберігати біля приладів опалювання – батарей, газових та електричних плит.
• Не варто носити вогненебезпечні предмети у кишенях чи сумочках.
• Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам, а також курити, працюючи з піротехнічними виробами.
• Перед тим, як приводити той чи інший вид у дію, завжди важливо спокійно і на тверезу голову ознайомитися з інструкцією.
• Будь-яка новорічна піротехніка не повинна потрапляти до рук дітей, навіть якщо мова йде про умовно безпечні хлопавки і бенгальські вогні, не кажучи вже про більш потужні салюти. Дорослим слід усвідомлювати, що будь-який предмет такого типу може спровокувати пожежу або призвести до травм.

Пам’ятайте, у деяких випадках новорічні салюти можуть бути причиною поранення оточуючих. Особливо це актуально, якщо мова йде про ракети, для використання яких потрібен простір.

Варто також пам’ятати, що люди напідпитку – головний ворог безпечних запусків піротехніки. Як правило, людина в піднесеному алкоголем настрої схильна ігнорувати правила безпеки у поводженні з салютами, погано координує свої рухи, піддає невиправданій небезпеці себе та оточуючих.

Горішньоплавнівський МС ГУ ДСНС України у Полтавській області

Про автора

Коментувати