Обережно – бурульки!

0

У зв’язку зі змінами температури повітря в місті з’являється щорічна небезпека для громадян у вигляді величезних бурульок. Особливо небезпечні заледеніння на багатоповерхівках, оскільки візуально їх не завжди можна помітити. Смертельну травму можна отримати в будь-яку секунду. У зв’язку з цим рятувальники звертаються до містян з проханням обережно ходити поблизу під’їздів багатоповерхових будинків та біля входів в торгові майданчики або магазини.

Щоб не отримати травму від падіння бурульок, рятувальники нагадують основні правила безпеки:

при ходьбі уздовж будівель йдіть на безпечній відстані від стін (не ближче 5-10 метрів);
не стійте під карнизами будинків, на яких можуть утворитися або утворилися бурульки;
проходячи потенційно небезпечні місця, переконайтеся у відсутності загрози падіння бурульок.

Департамент житлово-комунального господарства звертається до керівників і власників житлових та адміністративних будинків, суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування населення з проханням провести очищення дахів і карнизів будівель від снігу і бурульок. Якщо ж такої можливості немає, необхідно обмежити доступ громадян до цих небезпечних ділянок.

У разі виявлення небезпечних бурульок у місті просимо громадян повідомити про це департамент житлово-комунального господарства (тел. 2-59-81) для своєчасного знешкодження крижаних утворень, які несуть небезпеку.

Департамент житлово-комунального господарства

Офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Про автора

Коментувати