Гройсман заявив, що безкоштовна медицина буде вже цього року

0

Українці зможуть безкоштовно зробити діагностику. Це передбачено програмою уряду, яка розпочнеться вже з літа.

Про це на своїй офіційній сторінці в Facebook повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«З 1 липня 2019 року Уряд запроваджує програму «Безкоштовна діагностика», яка включає 54 види досліджень. Серед них 20 аналізів, 6 видів УЗД, 4 види біопсії, мамографія, 5 видів рентгену, операції одного дня тощо», — йдеться в повідомленні чиновника.

Пацієнти зможуть отримати усі аналізи та обстеження пацієнт може отримати абсолютно безкоштовно, якщо на них направив особистий лікар. На програму «Безкоштовна діагностика» в Держбюджеті-2019 заклали 2 млрд грн.

Така програма передбачає, що з липня 2019 року Національна служба здоров’я оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги за направленням вашого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Можна буде безоплатно пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш поширені види онкології у чоловіків і жінок.

Для пацієнтів це означає, що не потрібно буде приносити шприци, рукавички, вату та плівку для рентгена. До 8 базових аналізів, які вже безкоштовні, додасться ще 12.

Нагадаємо, що в 2019 році держбюджет передбачив чимало змін, у тому числі не радісні для українців. так, навесні за газ платимо більше, тарифи на зв’язок ростуть та поїздки в поїздах по кишені не всім. Що ще подорожчає у 2019 році експерти показали по місяцях.

Про автора

Коментувати