Найпопулярніші оператори накрутили тарифи: в українців не лишилось вибору

0

Найпопулярніші в Україні оператори мобільного зв’язку з Нового року підняли тарифи. Вартість послуг тепер багатьом українцям не по кишені.

12 грудня 2018-го lifecell вирішив підняти більшу частину своїх тарифів. Абонплата зросла на 33- 75% залежно від тарифного пакету. У цифрах вийшло, що більшість тарифів оператора зросли на 25-30 грн, а деякі від 40 до 75 грн.Компанія зазначає, що у них є послуга “конструктор”, де кожен може підібрати тариф сам собі. За останній місяць ця послуга стала найпопулярнішою, абоненти вп’ятеро частіше зверталися, ніж зазвичай.

Підняття великої кількості тарифів вже відбулося в грудні, оператор не планує підвищувати ціни найближчим часом, каже оператор.Київстар вирішив скасувати частину своїх старих дешевих та інших тарифів, яких у нього близько 200. До цього всі абоненти поивнні були обрати собі нові. Хто цього не зробив, оператор самостфйно підібрав тариф, враховуючи попередні умови, якими користувалися українці.З 15 січня до 15 лютого 2019-го оператор припинить дію частини старих тарифних планів, які були введені близько 5 років тому і “які є застарілими та не відповідають вимогам клієнтів або ринкової ситуації”. Таким чином більшістььбюджетних тарифів перестали існувати.

Київстар почав днями переводити абонентів передплаченого тарифу Онлайн 4G на тариф Онлайн 4G+, який коштує на 40 грн дорожче, але включає такий же пакет послуг. Абонплата в новому тарифі Онлайн 4G+ становить вже 115 грн замість 75 грн в старому Онлайн 4G. Вона підвищилася на 50%

За словами начальника відділу зв’язків із громадськістю Vodafone Україна Вікторії Рубан, у компанії найближчим часом не передбачається змін у тарифних планах, архівних і діючих. У Vodafone називають свої тарифи адекватними ринку.

Про автора

Коментувати