Чистити дороги у Горішніх Плавнях? Ні, не чули

0

Горішні Плавні засипало снігом. Містяни скаржаться на неприбрані вулиці.

Комунальники ж кажуть: на вулицях працює спецтехніка та двірники.

«Ситуація сталась така, їду біля прокуратури, біля адмін будівлі від снігу почистили гарно, а от далі все засніжено! Попереду мене йде хлопець з інвалідним візочком, об‘їхати його ніяк, бо по боках скрізь сугроби, тому спокійно «повзу» за ним на автівці. Хлопець падає, вийшов з машини, щоб допомогти піднятися…запропонував допомогу — той одразу ж погодився. Припаркувався та довів його до центру «Калина». Дуже слизько та небезпечно! До речі, здивувало ставлення співробітника, яка вийшла до хлопця, запитавши, чи підніметься він сам, почувши -так, одразу пішла, і, навіть не допомогла з візком! Що за робітники такі?» — розповідає здивований горішньоплавнянин.

«Коли будуть розчищені дороги?» — питається до людей бабуся на вулиці, у відповідь їй каже матуся з візочком: «Ніколи! Бо, наш мер на машині їздить!»

У соцмережах з’явилися вже іронічні коментарі про ситуацію: «Ніколи такого не було, і ось знову. ‒ Чистити дороги? ‒ Ні, не чули», ‒ пишуть містяни.

«Добрый день. Кто-нибудь видел на улицах снегоуборочную технику? Такое ощущение, что комунальщики ждут, пока тротуары люди утопчут, а дороги машины укатают», — питається чоловік у спільноті у фейсбуці.

Ситуація у Горішніх Плавнях критична! Дороги не чищені, на тротуарах ожеледь, ніхто їх не посипав та й не збирається цього робити. Діти до шкіл та садочків йдуть по сугробах, а потім захворюваність в нашому місті найвища…

В приватному секторі повний жах! Люди похилого віку не можуть нікуди вийти.

На кожному розі падають і дорослі, і малі. Травмуються люди дуже серйозно, але нашим чиновникам немає до цього діла. В середу, тобто завтра, знову прогнозують рясні снігопади, тримайтесь горішньоплавняни!

Гарний приклад у сусідньому місті Кременчук. На центральних вулицях тротуар чистят від снігу аж до асфальту! На узбіччях кучугур немає! Нам такий порядок може тільки снитися.

 

Про автора

Коментувати